Obserwują

niedziela, 12 stycznia 2014

Akademia Umysłu Junior Zima

Witajcie kochane . Wiele blogerek miało możliwość współpracować z Akademią Umysłu , dlatego ten post dedykuję tym ,które nie miały okazji zapoznać się z ofertami firmy.
Pani Ewa zaproponowała mi do testów program 
AKADEMIA UMYSŁU JUNIOR ZIMA - PAMIĘĆ I KONCENTRACJA

Akademia Umysłu® JUNIOR to seria programów, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Jednocześnie są wesołą i ciekawą zabawą. Programy posiadają rekomendacje psychologów i pedagogów. Dedykowane są dzieciom w wieku 5 – 9 lat. Poszczególne części są osadzone w różnych sceneriach i fabułach
przystałam na tej propozycji i oto ten program w wersji elektronicznej trafił w moje ręce. 

CZĘŚĆ ZIMA
nawiązuje do świątecznego,noworocznego i zimowego klimatu. Każdy z nas jako mały człowiek uwielbiał ten okres ze względu na padający śnieg. Program ten zawiera 20 ćwiczeń ,które stymulują rozwój intelektualny ,każde ćwiczenie jest o stopniowej trudności.
Dzięki tej grze ,dziecko nauczy się rozpoznawać ślady zwierząt ,jakie na śniegu pozostawiają leśne zwierzęta , a także podsłuchać odgłosów jakie wydają. 
Nasze dziecko nauczyć się może również rozpoznawać śpiew poszczególnych gatunków ptaków.
Może również wcielić się z postać Świętego Mikołaja jak poznać rejony geograficzne w Polsce.
Program to fantastyczna zabawa i nauka w jednym !


Program zawiera wiele gier ,które moim zdaniem zachęcą dzieci do nauki i zabawy. Przez cały ten program towarzyszy nam Tabi ,który oprócz proponowania zabawy zachęca nas do ćwiczeń.

 Moim zdaniem to super sprawa gdyż po opiniach innych rodziców wiem że dziecko z chęcią wykonuje to co przyjaciel mu podpowiada.

 

Program AKADEMIA UMYSŁU JUNIOR posiada 4 dostępne wersje .
WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA.


Grę można zakupić w wersji pudełkowej w cenie 39,90zł.
W formię elektronicznej 34,50zł
W pakiecie ćwiczeń  ( 5,10,15 ćwiczeń) cena od 9,90zł
Pojedyncze ćwiczenie kosztuje zaledwie 3 zł.

Powstały także specjalne wersje ,przeznaczone do ćwiczenia Pamięci i Koncentracji w przedszkolu i szkole.
Program Akademia Umysłu JUNIOR EDU

>>>KLIK<<<

Czym jest Akademia Umysłu®Junior EDU?

Jest to kompletny, nowoczesny system do prowadzenia zajęć ukierunkowanych na rozwój pamięci oraz koncentracji uwagi. Zawiera multimedialne gry dla dzieci oraz szczegółowe scenariusze zajęć. Został opracowany przez psychologów dziecięcych i metodyków. Przeznaczony jest do wykorzystania na następujących etapach:
 • edukacja przedszkolna
 • edukacja wczesnoszkolna
Dzieci bawiąc się rozwijają pamięć, spostrzegawczość, koncentrację i myślenie przyczynowo -skutkowe. Gry zawierają także wiele elementów edukacyjnych, dostarczających wiedzy o otaczającym świecie np. poznawanie gatunków zbóż, kwiatów, drzew, zwierząt, tradycji świątecznych, miast Polski, flag państw, zasad sortowania odpadów.
Programy z serii Akademia Umysłu® Junior EDU są źródłem pomysłów dla nauczyciela i co bardzo ważne, korzystają z nowych technologii, które angażują uwagę młodych ludzi łatwiej niż klasyczne lekcje. Do każdego tematu zajęć są dopasowane konkretne ćwiczenia z serii Akademia Umysły® Junior EDU oraz specjalnie opracowane dodatkowe materiały dydaktyczne: karty pracy, pogadanki (edukacja przedszkolna) oraz prezentacje multimedialne (kształcenie zintegrowane).
Niezaprzeczalną atrakcją programów są ćwiczenia ruchowe, których propozycje zostały wplecione pomiędzy ćwiczenia umysłowe, a podczas których dziecko może zaspokoić naturalną w tym wieku potrzebę ruchu.Zachęcam mamy do przeczytania oferty , zapoznania się z dostępnymi pakietami oraz do zakupu ;-)

A więc jeśli zachęcam Was do zakupu to mam również dla Was małą niespodziankę.

Każdy z nas ma swoje małe lub większe postanowienia noworoczne .
Dlatego AKADEMIA UMYSŁU przygotowała promocję dla swoich fanów i klientów.

Wystarczy wejść na stronę
 
gdzie czeka niespodzianka!
 
Złożenie postanowienia noworocznego „Będę dbać o kondycję umysłu”
 
nie tylko zachęci do poświecenia większej uwagi dbania o szare komórki, ale
spowoduje naliczenie RABATU 30% na programy w sklepie internetowym! • Grę można kupić w wersji pudełkowej, czyli przesyłanej pocztą. Cena to 39,90 zł.
 • W formie elektronicznej tu cena jest niższa i wynosi 34,50 zł
 • W pakiecie ćwiczeń ( 5, 10, 15 ćwiczeń) cena od 9,9 zł
 • Jako pojedyncze ćwiczenie po 3 zł
 • - See more at: http://kreatywnymokiem.blogspot.com/2013/03/akademia-umysu-junior-zima-recenzja-gry.html#sthash.6vSUG7HL.dpuf • Grę można kupić w wersji pudełkowej, czyli przesyłanej pocztą. Cena to 39,90 zł.
 • W formie elektronicznej tu cena jest niższa i wynosi 34,50 zł
 • W pakiecie ćwiczeń ( 5, 10, 15 ćwiczeń) cena od 9,9 zł
 • Jako pojedyncze ćwiczenie po 3 zł
 • - See more at: http://kreatywnymokiem.blogspot.com/2013/03/akademia-umysu-junior-zima-recenzja-gry.html#sthash.6vSUG7HL.dpuf

  4 komentarze: