Obserwują

poniedziałek, 9 września 2013

[12] Współpraca z zielonynurt.pl


Kolejną owocną współpracą, którą udało mi się nawiązać jest współpraca z firmą 

ZIELONY NURT jest rodzinną, prężnie rozwijającą się firmą w sektorze zdrowej żywności. Zajmujemy się w głównej mierze tłoczeniem oleju na zimno z roślin oleistych i zielarskich zawierających Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT) omega 3 oraz omega 6 i 9. Nasze oleje należą do kategorii Olejów Dziewiczych ,,Extra Virgin Oils” co w praktyce oznacza, że po wytłoczeniu mają taki sam skład biochemiczny jaki znajduje się w nasionach roślin oleistych, oprócz tego w sprzedaży posiadamy także pestki, nasiona i zioła roślin leczniczych. Sukcesywnie wprowadzamy do sprzedaży oleje tłoczone w innych regionach świata. Starannie wyszukujemy producentów najwyższej jakości olejów. Zawsze znajdujemy lokalnych producentów spełniających nasze  standarty. Uzyskując pewność, że otrzymujemy od nich produkt najwyższej jakości oferujemy go Państwu pod marką Zielony Nurt. Naszym atutem jest pasja z jaką wykonujemy swoją pracę oraz specjalistyczna wiedza nabyta w trakcie wieloletniej praktyki związanej z produkcją olejów tłoczonych na zimno.
 
W ramach współpracy otrzymałam dwa oleje z pestek słonecznika  o pojemności 250 ml.
 
 
 
Olej słonecznikowy pozyskujemy z najwyższej jakości ziaren słonecznika tłoczonych na zimno. Unikalna technologia zachowuje w pełni walory smakowe oraz zdrowotne naszego oleju. Charakteryzuje go bogactwo kwasów wielonienasyconych oraz witaminy E, które w dużej mierze są odpowiedzialne za obniżenie poziomu cholesterolu oraz wspomaganie i stymulowanie naszego układu odpornościowego. Olej słonecznikowy ma także szerokie zastosowanie w kosmetyce, stosowany na skórze ogranicza powstawanie zmarszczek oraz utrzymuje nawilżanie skóry.
Należy stosować go na zimno jako dodatek do surówek , oraz potraw duszonych i gotowanych. Nie należy go podgrzewać do temperatury 100 stopni.
Bez dodatku konserwantów. Trzymać w chłodnym miejscu z dala od źródeł światła.

Trzeba zrobić jakąś sałateczkę. A jak tam Wasze współprace?
 

 

9 komentarzy:

 1. Gratuluję współpracy ;)
  Ja ostatnio podjęłam współpracę z Madame LAMBRE :)
  Zapraszam: http://darmowegadzetyiprobki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ja jeszcze nie mam żadnej wspolpracy :) ale tobie gratuluje,każdy olej zawsze się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie na razie zero współprac,a Tobie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję,ciekawa współpraca:-)

  OdpowiedzUsuń