Obserwują

wtorek, 14 stycznia 2014

CrystalCiTY statuetki 3DWitajcie. Dziś przedstawię Wam możliwości i sam proces składania zamówienia w sklepie CrystalCiTY. Jak już wspominałam sklep specjalizuje się tworzeniem statuetek 3D jak i technologią grawerowania laserem 3D wewnątrz szkła. Samo składanie zamówienia jest banalnie proste , wybór natomiast należy do najtrudniejszej rzeczy .

 Jest wiele okazji w których moglibyśmy podarować drugiej osobie taki prezent np. walentynki ,rocznica , chrzciny.
 Pamiątka Ślubu » Gołąbki Miłości « duża statuetka
 Pamiątka Chrztu Świętego » Świeca 3D « duża statuetka  
Do wyboru mamy statuetki różnej wielkości z różnymi symbolami , obrazkami , napisami lub stworzyć możemy coś zupełnie własnego.Ten sposób przypadł mi najbardziej do gustu i to w tym kierunku poszłam.

 Są dwa poradniki ,które zawierają wiele potrzebnych i interesujących informacji do zmian ,które prowadzimy. Poradnik konfigurator statuetki - dzięki temu konfiguratorowi mamy możliwość stworzyć upominek, który pozwoli nam uchwycić i utrwalić ważny dla nas moment.

Konfigurator produktu CrystalCiTY - indywidualne prezenty na zamówienie

Przy wyborze statuetki mamy podane obrazki ,który przedstawiają nam jaką czynność możemy wykonać.

  
 

 Dzięki tej możliwości, Ja stworzyłam statuetkę z własnym zdjęciem i własną dedykacją.

 Wiele przydatnych informacji zawiera Poradnik : jak wybrać zdjęcie?

Trzeba pamiętać :

* im wyższa rozdzielczość oraz im słabiej skompresowane zdjęcie tym lepszy efekt po jego wygrawerowaniu.
* czarny kolor jest traktowany przy grawerowaniu laserem 3D jako przezroczysty. Im dany obszar jest ciemniejszy, tym mniej będzie widoczny po wygrawerowaniu w krysztale. Z tego względu ważne jest aby wszystkie najważniejsze elementy zdjęcia były dobrze i równomiernie oświetlone. Na ubraniach powinny być widoczne detale - jest to szczególnie istotnie w przypadku zdjęć ślubnych, gdy nowożeńcy ubrani są w tradycyjne, czarno-biało stroje.
* dobre kadrowanie jest kluczowe - wychodzące poza kadr ramię bądź czubek głowy może zepsuć cały efekt. Ponadto, należy zwrócić uwagę czy cała sylwetka osoby, która ma zostać wygrawerowana w szkle jest widoczna.


Mamy możliwość wyboru czcionki. 

 
Mój wybór padł na stworzenie zdjęcia 2D w girlandzie

 Zdjęcie 2D w girlandzie » Różane Serce « średni fotokryształ 

Dobrałam własne zdjęcie i własną dedykację. Zajęło mi to mnóstwo czasu ,ale wiem że statuetka będzie dla mnie czymś wyjątkowym.

7 komentarzy: